Kolejny Bal Seniora za nami!

W dniu 12 stycznia 2013 r. odbył się już 5 Gminny Bal Seniora. W tym roku Bal odbył się w Sali Bankietowej „Forsycja” w Ponikwi Dużej. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na balu bawiło się łącznie ponad 100 osób. Byli to stali członkowie Klubów Seniora z Goworowa i Kunina oraz inni miłośnicy dobrej zabawy. Swoją obecnością zaszczyciła również Wójt Gminy Goworowo – Pani Małgorzata Maria Kulesza oraz przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goworowie.

Wpłaty za udział w Balu ponieśli sami uczestnicy. O oprawę muzyczną zatroszczył się tego wieczoru zaprzyjaźniony od lat zespół ATEST. Jedną z atrakcji podczas balu był występ Pana Wojciecha Dąbrowskiego-Dyrektora Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Retro” im. Mieczysława Foga. Wykonał On utwory z lat przedwojennych. Swoje umiejętności muzyczne zaprezentował również Chór „Jesienne kwiaty” z  Klubu Seniora z Goworowa.

Tego typu przedsięwzięcia budują pozytywny wizerunek osób starszych jako aktywnych, zaangażowanych członków społeczeństwa, mających rzeczywisty wpływ na życie społeczne i kulturalne naszej gminy. Pozytywny odbiór przez seniorów imprezy integracyjnej, jaką jest Bal Seniora wskazuje na jej wysoką rangę, ważność i potrzebę corocznej kontynuacji.

Kolejny Bal Seniora za nami!

Kolejny Bal Seniora za nami!
Skip to content