Rajd Rowerowy

W dniu 16 października 2018r., w ramach Akademii Seniora odbył się RAJD ROWEROWY, w którym brali udział seniorzy ze wszystkich trzech klubów seniora, działających na terenie gminy Goworowo. Jedna grupa wyruszyła z Goworowa, druga zaś z Kunina. Wszyscy uczestnicy rajdu spotkali się w Czarnowie, by przy ognisku wraz z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy podzielić się wrażeniami, zjeść wspólny posiłek oraz odpocząć przed drogą powrotną. Wspólne spędzanie czasu umilały występy seniorów, którzy chętnie zaprezentowali swój repertuar. Rozdano Seniorom także odblaski, które zapewnią im bezpieczeństwo oraz widoczność, zwłaszcza w nadchodzącym jesienno-zimowym okresie.

Na szczególne uznanie zasługują dwie Panie z Klubu Seniora „Jesienne Kwiaty” z Goworowa, Pani Wiesława Garwacka oraz Pani Alina Szatanek, które swoją wytrwałością dały przykład innym, że wiek nie jest przeszkodą w aktywnym spędzaniu czasu i dbaniu o swoją kondycję fizyczną. Podczas rajdu pokonały około 20 km. Gratulujemy wyniku!

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goworowie składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom rajdu, również kierownikowi, pracownikom oraz uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie za możliwość zorganizowania ogniska i wspólne spędzenie czasu, a także pracownikom Biura Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie za podarowanie odblasków, które niewątpliwie wpłyną na bezpieczeństwo Seniorów na drodze.

Rajd Rowerowy
Skip to content